شرکت مهندسین استیم آرمه

Steam Arme Engineering co

شرح

نرم افزار طراحی شبکه فاضلاب Sewer CAD

 

Sewer CADیک نرم افزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز شبکه های جمع آوری فاضلاب بر اساس جریان ثقلی، جریان تحت فشار و ایستگاه پمپاژ می باشد.

این برنامه به دلیل قابلیت اجرا در حالت اتوکد می تواند از تمامی ابزارها و امکانات این نرم افزار بهره بگیرد و یا در صورت اجرای مستقل این امکان وجود دارد که با استفاده از آیکون و واسط های گرافیکی، شبکه را در این نرم افزار باز نمایی کرد. SewerCAD امکان شکل دهی یک شبکه که حاوی اطلاعات مربوط به لوله ها، پمپ، دیتاهای بارگذاری و ورود فاضلاب و نفوذ نشت آب به شبکه را فراهم می سازد. می توان برای تعریف عنصر انتقال دهنده ی فاضلاب، لوله هایی با مقطع دایره، تخم مرغی، مستطیلی و سایر مقاطع را انتخاب نمایید.

محاسبات شبکه ثقلی بر اساس مدل محاسبات عددی می باشد که می توان برای این مدل از روابط استاندارد با سایر روابط را انتخاب کرد که محاسبات برای حالت های مختلف جریان” قابل استفاده و معتبر می باشد. این حالت های جریان شامل پرش هیدرولیکی، جریان مستغرق و منحنی فروکش سطح آب نیز می شود.

Sewer CAD به صورت انعطاف پذیری شکل های مختلف از گزارش را بر اساس تنظیمات دلخواه برای مشاهده، پرینت و. پلات ارائه می کند.

Sewer CAD یک برنامه انعطاف پذیر برای انجام مراحل مختلف طراحی و مدل کردن یک پروژه می باشد که امکان محاسبه، آنالیز و گزارش از شبکه در آن وجود دارد.

برای مشاهده از نتیجه و امکان پذیری و قابل اجرا بودن هر مرحله از پروژه می توان از Sewer CAD به منظور ایجاد مدل کمک گرفت. به طور کلی این نرم افزار را برای انجام کار های زیر می توان استفاده نمود.

– مدل و طراحی شبکه جمع آوری بهداشتی فاضلاب

 – طراحی و آنالیزهای مختلف بروی شبکه جمع آوری فاضلاب با استفاده از سناریوها .

 – وارد و صادر نمودن فایل های Micro station AutoCAD و فایل های DXF .

– ایجاد گزارش حرفه ای از نتایج شبکه برای ارائه به مشتری یا کار فرما .

– ترسیم پلان و پروفيل” از شبکه .

طراحی فاضلاب در Sewer Cad
Sewer Cad طراحی فاضلاب در

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode(Array, '|') #1 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex('img.wp-smiley,i...') #2 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute(NULL) #3 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/functions/minify.php(474): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/vendors/classes/class-minify-html.php(212): rocket_minify_inline_css('\nimg.wp-smiley,...') #5 [internal function]: Minify_HTML->_removeStyleCB(Array) #6 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/vendors/classes/class-minify-html.php(110): preg_replace_callback('/\\s*<style(\\b[^...', Array, '<!DOCTYPE html>...') #7 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/vendors/classes/class-minify-html.php(48): Minify_HTML->process() #8 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/minify.php(74): Minify_HTML::minify('<!DOCTYPE html>...', Array) #9 /home/daftaref/steamarme.com/wp-includes/class-wp-hook.php(287): rocket_minify_html('<!DOCTYPE html>...') #10 /home/daftaref/steamarme.com/wp-includes/plugin.php(212): WP_Hook->apply_filters('<!DOCTYPE html>...', Array) #11 /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(267): apply_filters('rocket_buffer', '<!DOCTYPE html>...') #12 [internal function]: do_rocket_callback('<!DOCTYPE html>...', 9) #13 /home/daftaref/steamarme.com/wp-includes/functions.php(4757): ob_end_flush() #14 /home/daftaref/steamarme.com/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #15 /home/daftaref/steamarme.com/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters('', Array) #16 /home/daftaref/steamarme.com/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #17 /home/daftaref/steamarme.com/wp-includes/load.php(1052): do_action('shutdown') #18 [internal function]: shutdown_action_hook() #19 {main} thrown in /home/daftaref/steamarme.com/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518